Tematy urodzin
urodziny-w-szczecinie

Czy Twoje dziecko lubi łamigłówki? Może uwielbia zabawy ruchowe i taneczne?
Wybierz jeden z naszych sprawdzonych tematów przewodnich urodzin, a my dostosujemy go do tego co preferuje solenizant!

Akademia
Detektywów
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

Tajemniczy Pan X ukradł z pilnie strzeżonego skarbca cenne królewskie klejnoty. Odnaleźć je oraz zdemaskować Pana X mogą tylko dzieci z pomocą detektywów – Animatorów. Wszyscy uczestnicy urodzin przejdą szkolenie na detektywów – nie zabraknie zabaw logicznych oraz zadań na spostrzegawczość! Zaszyfrowane wiadomości, układanki logiczne, poszukiwanie odcisków palców to tylko część atrakcji jakie przygotował tajemniczy Pan X.

Cyrkowa
Przygoda
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

Za kilka dni objazdowy Cyrk „Figle Migle” zaczyna swoją najnowszą trasę. Niestety kierownik Cyrku zachorował i nie ma osoby która mogłaby wszystko przygotować. Z pomocą przychodzi jednak Klaun „Felek” który wraz z dziećmi zorganizuje pokaz. Urodzinki w tym temacie są bardzo kolorowe, pełne zabaw ruchowych. Nie zabraknie rozgrzewki Klaunów – w kolorowej peruce i wielkich butach, ćwiczeń na równowagę oraz celność. Oczywiście w cyrku nie może zabraknąć Słonia, Lwa oraz wielkiej żonglerki!

Urodzinowa
Imprezka
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

Powi-Taniec czyli taniec na przywitanie, taneczno-muzyczna rozgrzewka, wielki koncert na prostych instrumentach i nauka układu tanecznego to główne atrakcje na urodzinowym przyjęciu. Będzie głośno, energicznie i bardzo kolorowo – czyli tak jak dzieci lubią najbardziej! Na koniec przewidziana jest szalona dyskoteka wśród miliona barwnych laserów!

Bardzo
Dziki Zachód
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

W miasteczku „West City” tradycją jest, że bardzo hucznie obchodzi się urodziny małych Kowbojów lub Indianek. Tym razem nie będzie inaczej! Przyjęcie zaczniemy od szalonej rozgrzewki plemienia Tiki-Taka, następnie mali Kowboje i Indianie połączą swoje siły w polowaniu na bizony. Nie zabraknie wyścigów na koniach, a także wielkiej bitwy o Ziemię Niczyją.

Skarb
Pirata Czarnobrodego
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

Piraci z załogi Czarnobrodego wyruszają na poszukiwanie zaginionego skarbu. Sami jednak nie dadzą rady, aby im się udało potrzebują pomocy dzieci. Cała przygoda zaczyna się od tajemniczej mapy i listu w butelce. Z nich dowiadujemy się, że skarb leży na bezludnej wyspie, a droga na nią jest długa i niebezpieczna. Przechodzenie przez chyboczący most pośród groźnych rekinów, walka na bezpieczne, dmuchane szable, pojedynek na kule armatnie to tylko część przygotowanych atrakcji. W odnalezieniu skarbu dzieciom pomoże przebiegła papuga „Tęcza”, ale czy skarb nie okaże się być przeklęty?

Kraina
Lodu
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

Wizyta w Arendelle to prawdziwe wyzwanie. Dzieci wraz z Elsą i Anną będą musiały pokonać niebezpieczną drogę do Lodowego Pałacu. Po drodze spotkają bohaterów bajki „Kraina Lodu”- pomogą Kristoffowi przenieść lodowe bloki, ulepią Bałwana Olafa i wcielą się w rolę Renifera Svena, a także wspomogą Trolle z Doliny Żywej Skały!

Magiczny
Uniwersytet
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

W tym roku Magiczny Uniwersytet zaczął nabór wcześniej niż zwykle. Ochotnicy przed przystąpieniem do nauki muszą odbyć kilka próbnych lekcji. Wśród nich będzie nauka latania na miotle – kończąca się wielkim wyścigiem, opanowywanie niesfornej magicznej łyżki oraz poznawanie potężnych zaklęć. Nie zabraknie także lekcji z tajemniczych, kolorowych i wybuchających eliksirów! Oczywiście wszystko zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz pod okiem doświadczonej kadry Czarodziejek!

Wielki
Trening Komandosów
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

To propozycja tylko dla prawdziwych twardzieli. Siła, spryt, odwaga i pomysłowość to cechy które zostaną poddane próbie podczas urodzin małych komandosów. Kamuflaż, skoki w workach, czołganie w masce przeciwgazowej, budowanie schronu i strzelanie z bezpiecznego łuku to zadanie którym sprostać muszą kandydaci na komandosów!

Madagaskar
Wielka Ucieczka
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

Gloria, Melman, Marta i Aleks wraz z dziećmi uciekają z ZOO. Przed nimi wiele zadań i przeszkód którym muszą stawić czoło zanim dostaną się na wyspę i odtańczą szalony taniec do „Wyginam Śmiało Ciało”. Na urodzinowym przyjęciu nie zabraknie spacerów na mini szczudłach, karmienia Lwa Aleksa oraz innych zabaw ruchowych.

Gwiezdne Wojny
Przygoda Na Odległej Planecie
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

Podczas międzygalaktycznej podróży statek z animatorami oraz dziećmi na pokładzie musiał awaryjnie lądować. Planeta na której znaleźli się nasi mali bohaterowie niestety nie jest do końca przyjazna. Czyha na niej wiele niebezpieczeństw oraz przeszkód do pokonania. Dzieci wcielą się w rolę małych Padawanów, nauczą się jak kontrolować swoją moc, przejdą trening władania mieczem świetlnym, naprawią droida C3PO, aż w końcu z jego pomocą odlecą w dalszą podróż na swoją rodzinną planetę. Nie zabraknie także wielkiego starcia na bezpieczne miecze świetlne.

Księżniczki
W Salonie Piękności
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

Każda dziewczynka marzy o tym aby być księżniczką taką jak Kopciuszek, Roszpunka czy Śnieżka. Na urodzinkach w tym temacie dziewczynki będą miały okazję poczuć się jak małe królewny. Jednym z przystanków jest salon piękności – kolorowe warkoczyki i bajeczny makijaż uzyskany za pomocą hipoalergicznych farbek do twarzy sprawią, że dziewczynki poczują się jak w bajce. Nie zabraknie także projektowania wymarzonej sukni balowej oraz innych zabaw ruchowych!

Na Pomoc
Superbohaterom
urodziny-w-szczecinie

Poznaj temat

Batman musiał wyjechać aby ratować swoje rodzinne miasto – Gotham. Niestety przy okazji zapodział gdzieś swój najnowszy kostium. Dzieci wraz z Super Animatorkami mają za zadanie pomóc skompletować strój Batmana i uratować jego dobre imię – ale najpierw muszą przejść szkolenie na Superbohatera. W tym celu znani i lubiani Superbohaterowie przygotowali dla nich szereg wyzwań: przejście przez pajęczynę Spidermana, użycie rentgenowskiego wzorku Supermana, pokonanie toru przeszkód z szybkością Ironmana to tylko kilka z czekających na dzieci zadań.

Nie martw się, jeśli w naszej ofercie nie ma odpowiedniego scenariusza zabaw, ponieważ mamy głowy pełne pomysłów!
Chętnie sprostamy oczekiwaniom Twoim i Twojego dziecka. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.